Logowanie

Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do Planów zajęć, Materiałów dydaktycznych, Sylabusów, itp.

Integracja i komunikacja - studia niestacjonarne

Drodzy Studenci

I rok Psychologii – studia zaoczne

Dotarły do mnie informacje, że brakuje Państwu informacji, więc po krótce przekazuję, że:

· Zajęcia warsztatowe "Integracja i komunikacja" dla I roku Psychologii – studia zaoczne odbywają się na ul. Tokarzewskiego i są realizowane w godz. 9.00-17.00. zgodnie z podanymi dla grup terminami – sobota i niedziela.

· Zajęcia warsztatowe „Integracja i Komunikacja” jako przedmiot, są zaliczane na podstawie obecności w pełnym wymiarze (dwa dni). Uczestnictwo w zajęciach tylko jednego dnia nie pozwoli otrzymać zaliczenia przedmiotu. Istnieje możliwość uczestniczenia w zajęciach w innym terminie niż ten, który jest wyznaczony zgodnie z grupą do której się przynależy, ale pod warunkiem, że znajdziecie Państwo osobę z innej grupy, która zamieni się terminem – na dwa dni, czyli na całość zajęć.

· W przypadkach wyjątkowych proszę o kontakt ze mną poprzez TEAMS – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a nie na maila.

Warunki uczestnictwa w zajęciach warsztatowych i treningowych z uwzględnieniem wymogów sanitarnych:

W zajęciach bezwzględnie nie mogą uczestniczyć osoby:

· aktualnie przebywające na kwarantannie lub pozostające w izolacji z powodu podejrzenia SARS CoV-2;

· zamieszkujące z osobą przebywającą na kwarantannie lub pozostającą w izolacji;

· wracające z obszarów, na których występują zachorowania na COVID – 19;

· posiadające objawy charakterystyczne dla COVID-19 (kaszel, katar, duszności, bóle mięśniowe, nagła utrata smaku/węchu) a także z objawami przeziębienia czy grypy

Osoby uczestniczące w zajęciach powinny mieć zakryte usta i nos - maseczka bawełniana lub chirurgiczna zmieniana min co 4 godziny lub po zwilgoceniu.

Podpisanie przez studenta listy obecności jest tożsame z potwierdzeniem braku przeciwskazań do uczestniczenia w zajęciach.

Podczas oczekiwania na rozpoczęcie zajęć, uczestnicy powinni unikać tworzenia skupisk i zachowywać odstęp 2 metrów oraz zakrywać usta i nos.

Przed wejściem do pomieszczeń, w których realizowane są zajęcia wszyscy uczestnicy (Studenci i Wykładowcy) są zobowiązani do dezynfekowania rąk.

Uczestnik zajęć korzysta wyłącznie z własnych przyborów piśmiennych: długopis itp.

Uczestnicy zajęć muszą ograniczyć ilość zabieranych ze sobą na zajęcia przedmiotów takich jak: plecaki, torby oraz okryć wierzchnich. Telefony powinny być wyłączane i pozostawione w plecaku/torbie.

Zapraszam na zajęcia

Jolanta Łukasik